SUZUKI motociklai - motociklų salonas Motopulsas
Motopulsas

Naujienos

Naujienų archyvas

Išpardavimas Macna Geo modelio striukių
2013-03-06

Macna Geo striukės 680Lt

Macna Geo motociklinė striukė vyrams yra visiems sezonams striukė, kuri suteikia išskirtinį komfortą ir apsaugą. Macna striukė yra žinoma dėl savo naujoviškų funkcijų, dėmesio detalėms, aukščiausio komforto ir apsaugos funkcijos.
Macna striukė turi reguliuojamas juosmens ir rankovių juostas, kurios neleidžia apsaugoms judėti.Prailginta nugaros dalis užtikrina visišką apsaugą nuo vėjo ir lietaus.
Striukė Geo yra 3-jų sluoksnių tai suteikia jai universalumo.Vasaros Comfort sistema leidžia jums paversti ją vasarine.Iš striukės tiesiog išsegamas termo pamušalas bei membrana (atspari vandeniui, kvėpuojanti )ir nusegama priekinė striukės dalis , bei apykaklė.
Macna striukė turi patogią rankogalių sistemą.Ji užtrauktuku prijungiama prie išorinio sluoksnio , todėl vidiniai sluoksniai nesiraukšlėja.
Trys skirtingos dilimui atsparios išorinės medžiagos yra strategiškai išdėstytos tinkamose vietose. Vidinės apsaugos: pečių, alkūnių, nugaros suteikia apsaugą jums reikalingose vietose.Macna GEO striukė yra tarp geriausių kur suderintas komfortas neprarandant apsaugos.